MaBeCom sys.
Gagarinova 9,
692 01, Mikulov
e-mail: info@mabecom.cz
mobil: +420 725 818 588

O nás

MaBeCom sys., Marian Bester Communication Systems, hlavní aktivity od roku 2005 se na českém trhu zaměřovaly na automotive, vývoj a spolupráce dodávek elektroinstalací pro automobilový průmysl Škoda Auto a.s. ve spolupráci s německou významnou společností Dräxlmaier. V současné době se intenzivně zaměřuje širokou nabídkou služeb v oblasti ochrany majetku a osob. Zkušenosti v oblasti telekomunikačních a zabezpečovacích prvků a slaboproudých systémů se datují již k roku 1996, kdy jsme se dostali k prvním digitálním ústřednám a zažívali jsme období digitalizace v ČR.


V oblasti zabezpečovací techniky jsou nejvýznamnějším artiklem od samého počátku výrobky kanadské firmy DSC Digital Security Controls. Společnost byla založena v roce 1979 a je světovým lídrem v elektronickém zabezpečení. Mezi další významné produkty v oblasti kamerových systémů patří výrobky japonského výrobce SANYO. V oblasti domovních dorozumívacích systémů se jedná o systémy Videx.


Cílem naší firmy je nabízet produkty nejvyšší kvality a také zajistit nejvyšší kvality poskytovaných služeb. Již získané zkušenosti ze spolupráce německé firmy jsou naší předností.
V našem sortimentu naleznete zabezpečovací, přístupové, protipožární systémy, systémy obvodové ochrany (perimetrie), kamerové systémy, digitální záznamy, bezdrátové rozhlasy měst a obcí a domovní dorozumívací systémy, výstražné osvětlení a parkovací zábrany nejvyšší kvality.
Na našem trhu poskytujeme produkty následujících výrobců
elektronické zabezpečovací systémy DSC
systémy kontroly přístupu Kantech, Videx
komunikační systémy SUR-GARD
domovní dorozumívací systémy Videx, Amplyvox
přístupový a docházkový systém Aktion
elektronické požární systémy DSC, Lites, Honeywell ESSER
kamerové systémy SANYO, HUNT Electronic, C-MAX pro oblast analogových i síťových řešení
záznamová zařízení SANYO, HUNT Electronic
CCTV příslušenství KPZ elektronik, Metel
obvodová ochrana SENSTAR - STELLAR
parkovací zábrany DELOS
výstražné osvětlení přechodů MaBeCom sys.

Nabídka služeb
Komplexní služby v oblasti zabezpečení, ochrany a prevence, nainstalujeme Vám zabezpečovací nebo kamerové systémy ve Vaší nemovitosti podle Vašich požadavků na úroveň zabezpečení, ať už se jedná o sledovací kamerový systém CCTV, IP kamery nebo zabezpečení objektu alarmem napojeným na centrální pult policie či bezpečnostní agentury, návrh, kalkulace, montáž, záruční a pozáruční servis v té nejvyšší kvalitě. Dodávka a montáž slaboproudých zařízení, parkovacích zábran a výstražných systémů přechodů pro chodce je realizována ihned po obdržení objednávky případně smlouvy o dílo.