KAMEROVÉ SYSTÉMY

Kamerový systém pro zabezpečení domu, bytu nebo chaty

MaBeCom sys. nabízí kompletní sortiment techniky pro CCTV kamerové systémy. Kromě kamer a videorekordérů to jsou mimo jiné tyto komponenty: objektivy, džáky, kamerové kryty, polohovací hlavice, video přepínače, kvadrátory, multiplexery, pojítka pro radiový přenos videosignálu, převodníky pro přenos videosignálu po krouceném páru (symetrickém vedení), převodníky pro přenos po optickém vlákně, detektory pohybu, videozesilovače, videodistributory, webové videoservery, černobílé a barevné videomonitory, LCD monitory, zpětná videozrcátka do vozidel, domovní videotelefony, BNC konektory, koaxiální kabely aj.

Jsme koncesovaná firma na Poskytování technických služeb k ochraně majetku a osob

INSTALACE KAMEROVÝCH SYSTÉMŮ - PODMÍNKY INSTALACE

Pokud požadujete instalaci kamerového systému, doporučujeme s námi konzultovat již výběr vhodného typu. Nejvhodnější postup je následující:

01
Na technickou podporu (info@mabecom.cz) zašlete půdorys objektu s vyznačením zón, které mají být monitorované společně s textovým popisem celé aplikace, podle kterého provede projektant výběr vhodných kamer a následně rekordéru. Důležité informace jsou například "v zóně č.4 je vjezdová brána a kamera musí zabírat SPZ vozidel v dostatečném rozlišení, nebo nás jednoduše kontaktujte a mi přijedeme vše zaměřit.
02
Na základě Vámi dodaných informací bude vytvořena kompletní nabídka systému včetně rozpočtu a odhadu nákladů na instalaci.
03
V případě, že bude zákazník s uvedeným rozpočtem souhlasit, bude vyfakturován materiál potřebný pro instalaci. Úhrada materiálu musí být provedena před započetím samotné instalace.
04
ena instalace se skládá z ceny za 1 hodinu práce technika - 450 Kč bez DPH a dopravného ve výši 9.40 Kč bez DPH za 1 km. Do 50 km dopravné neúčtujeme.
05
Po dokončení instalace a převzetí díla zákazníkem budou dofakturovány instalační práce, dopravné a drobný instalační materiál s platbou dle dohody obou stran.

ZÁRUKA INSTALOVANÝCH SYSTÉMŮ

Na instalované systémy se samozřejmě vztahuje plná záruční lhůta 24 měsíců od data předání. Instalace systému nezakládá právo na běžnou údržbu a konfiguraci systému po dokončení instalace. V případě poškození komponentu sestavy se tento komponent reklamuje běžným způsobem (viz. Reklamační řád). Pokud má zákazník zájem o pravidelnou údržbu systému a poskytování dalších služeb včetně opravy závad v místě instalace, je možné na základě požadavku připravit "Servisní smlouvu" na údržbu daného kamerového systému.

TOP