STANDARDNÍ OCHRANA

Pro řízení systémů elektrické zabezpečovací signalizace (EZS) používáme zabezpečovací ústředny kanadské společnosti Digital Security Controls. Tyto ústředny tvoří ucelený systém, vhodný pro zabezpečení bytů, pro střežení rodinných domů i pro ochranu velkých komerčních objektů.

DSC POWER 1616

je zabezpečovací ústředna s kapacitou 6 smyček na základové desce, rozšiřitelná na 16 smyček. Modulární výstavba ústředny umožňuje použití až osmi LED, LCD nebo ikonových klávesnic, ovládání pomocí bezdrátových ovladačů, připojení až 16 bezdrátových detektorů, tisk provozního deníku na tiskárnu atd. Ústředna může být rozdělena na dva samostatně ovládané bloky. Pro ovládání lze použít až 35 (čtyřmístných nebo šestimístných) uživatelských kódů.Součástí ústředny je digitální telefonní komunikátor pro připojení na pult centralizované ochrany.

DSC POWER 1832

je zabezpečovací ústředna s kapacitou 8 smyček na základové desce, rozšiřitelná na 32 smyček pomocí rozšiřujících expandérů. Detektory mohou být použity standardní, adresovatelné nebo bezdrátové. Ústředna může být rozdělena na čtyři samostatně ovládané bloky. Modulární výstavba ústředny umožňuje použití až osmi LED, LCD nebo ikonových klávesnic, ovládání pomocí bezdrátových ovladačů, tisk provozního deníku na tiskárnu atd.Pro ovládání lze použít až 35 (čtyřmístných nebo šestimístných) uživatelských kódů.Součástí ústředny je digitální telefonní komunikátor pro připojení na pult centralizované ochrany.

DSC POWER 1864

je zabezpečovací ústředna s kapacitou 8 smyček na základové desce, rozšiřitelná na 64 smyček pomocí rozšiřujících expandérů. Detektory mohou být použity standardní, adresovatelné nebo bezdrátové. Ústředna může být rozdělena na osm samostatně ovládaných bloků. Modulární výstavba ústředny umožňuje použití až osmi LED, LCD nebo ikonových klávesnic, ovládání pomocí bezdrátových ovladačů, tisk provozního deníku na tiskárnu atd.Pro ovládání lze použít až 35 (čtyřmístných nebo šestimístných) uživatelských kódů.Součástí ústředny je digitální telefonní komunikátor pro připojení na pult centralizované ochrany.

Jedná se o nejčastěji instalované zabezpečovací ústředny, které splňují ty nejnáročnější normy a řadí se do stupně 3 (střední až vysoká rizika).

TOP