BEZDRÁTOVÁ OCHRANA

Bezpečnostní systém pro zabezpečení domu, bytu nebo chaty

ALEXOR nebo VISONIC POWERMASTER je bezdrátový zabezpečovací systém, který je ideální k ochraně rodinných domů a bytů,jeho použití je velice jednoduché. Dokáže rozpoznat různé nebezpečí a tak okamžitě ohlásit vloupání, požár, zatopení vodou, zdravotní obtíže i přivolat první pomoc. Umí informovat i na dálku (mobilní telefon apod.) a má odbornou montáž se zárukou v ceně!

Díky ALEXORu ihned víte, co se u vás doma skutečně děje.

PROČ CHTÍT KVALITNÍ ZABEZPEČOVACÍ SYSTÉM ALEXOR?

Levné či neznačkové zabezpečovací systémy zpravidla čínské výroby Vám nemohou zaručit skutečnou ochranu Vašeho domova. Součástky jsou kvůli nízké ceně nekvalitní, přenos informací je nespolehlivý či nedostatečně zabezpečený, výdrž baterií je výrazně nižší a díky špatně zvolené technologii lze systém snadno kýmkoli překonat.

Pojistka domácnosti vám vrátí peníze za škodu, ale nevrátí pocit narušeného bezpečí vašeho domova! Bezpečnostní dveře vám zaručí, že útočník nenavštíví Váš domov dveřmi. Neochrání však vaše okna, neupozorní vás, když se doma něco děje, ani když se děti nevrátí ve smluvený čas domů. Pouze kvalitní zabezpečovací systém instalovaný naší firmou Vám zaručí, že Vaše soukromí nebude nikým narušeno. Chraňte své zdraví i majetek zabezpečovacím systémem ALEXOR. Bezdrátový zabezpečovací systém ALEXOR Vám poskytne celkovou ochranu nejen v době Vaší nepřítomnosti, ale i když jste doma.

Přednosti zabezpečovacího systému ALEXOR jsou:

  • vysoká míra zabezpečení proti vloupání
  • jednoduché ovládání a komunikace v češtině
  • maximální spolehlivost bez falešných poplachů
  • možnost rozšíření o množství zabezpečovacích prvků včetně vzdálené správy
  • kvalita a design zaručený kanadským výrobcem DSC

Požádejte o cenovou kalkulaci dle Vašich požadavků zcela ZDARMA nebo se podívejte na předpřipravené balíčky přímo NÍŽE.

MINI BALÍČEK

Souprava obsahuje bezdrátovou ústřednu ALEXOR s vnitřní sirénou, 1 magnetický kontakt pro kontrolu otevírání dveří a bezdrátovou klíčenku pro snadné ovládání systému. MINI balíček je ideální do malých bytů velikosti 1+kk a malých chat. Cena soupravy je včetně odborné montáže a zaškolení obsluhy systému. Balíček dodáváme včetně baterií.

BALÍČEK BYT

Souprava obsahuje bezdrátovou ústřednu ALEXOR s vnitřní sirénou, ovládací klávesnici, 1 magnetický kontakt pro kontrolu otevírání dveří, 2 detektory pohybu a bezdrátovou klíčenku pro snadné ovládání systému. Balíček BYT je ideální do jednopodlažních bytů od 2+kk po 4+1, do menších kanceláří apod. Cena soupravy je včetně odborné montáže a zaškolení obsluhy systému. Balíček dodáváme včetně baterií.

BALÍČEK BUNGALOV

Souprava obsahuje bezdrátovou ústřednu ALEXOR s vnitřní sirénou, ovládací klávesnici, magnetický kontakt pro kontrolu otevírání dveří, 2 detektory pohybu, venkovní sirénu s majákem a teploměrem a bezdrátovou klíčenku pro snadné ovládání systému. Balíček BUNGALOV je ideální do jednopatrových domků s pozemkem, přízemních dřevostaveb, menších chat apod. Cena soupravy je včetně odborné montáže a zaškolení obsluhy systému. Balíček dodáváme včetně baterií. včetně baterií.

BALÍČEK SENIOR

Speciální balíček určený pro seniory a osoby se zvýšenou potřebou pomoci. Souprava obsahuje bezdrátovou ústřednu ALEXOR s vnitřní sirénou, ovládací klávesnici se senzorem, 1 dotykový přívěšek pro snadné ovládání systému, tísňové tlačítko pro přivolání pomoci v nouzi, magnetický kontakt pro kontrolu otevírání dveří, magnetický kontakt pro kontrolu zavření okna, detektor pohybu, kouřový detektor pro případ požáru a komunikační modul pro zasílání zpráv na mobilní telefon. Balíček SENIOR je ideální pro zajištění bezpečí starších osob, postižených a dalších, kteří mají problém se o sebe postarat. S přiloženým komunikačním modulem tak snadno získáte informace o tom, co Vaše svěřená osoba dělá, zda nepotřebuje pomoc. Cena soupravy je včetně odborné montáže a zaškolení obsluhy systému. Balíček dodáváme včetně baterií.

BALÍČEK DŮM

Souprava obsahuje bezdrátovou ústřednu ALEXOR s vnitřní sirénou, ovládací klávesnici, 1 magnetický kontakt pro kontrolu otevírání dveří, 4 detektory pohybu, kouřový detektor, venkovní sirénu s majákem a teploměrem a bezdrátovou klíčenku pro snadné ovládání systému. Balíček DŮM je ideální pro zabezpečení vícepatrových domů s pozemkem, do dřevostaveb, větších chat apod. Cena soupravy je včetně odborné montáže a zaškolení obsluhy systému. Balíček dodáváme včetně baterií.

BEZDRÁTOVÉ DOPLŇKY, KTERÉ LZE DOKOUPIT

Klávesnice WT5500
Klíčenka s displejem WT4989
Detektor pohybu WS4904P
Magnetický kontakt plochý WS4975
Detektor tříštění skla WLS912
Kouřový detektor WS4916
Detektor zaplavení WS4985
Detektor CO WS4913
Venkovní detektor pohybu WS4905
Komunikátor GS-20A   GSM
Venkovní siréna WT4911
Vnitřní siréna WT4901          

TOP