O NÁS

MABECOM s.r.o. jsme založili v roce 2023 jako čistě výrobní společnost pro naši mateřskou společnost Gornex s.r.o., kterou jsme založili již v roce 2007 a od počátku jsme lídři v České republice v oblasti silniční bezpečnosti a dopravních staveb.

Historie značky MABECOM sahá do roku 2005, kdy byla založena v Mikulově, jako výrobní společnost LED světel do vozovky. Pod značkou MABECOM bylo vyrobeno, certifikováno a dodáno obcím, městům a velkým společnostem několik tisíc LED světel po celé Evropě. Jedná se o LED světla, která nemají především na českém trhu konkurenci. Především jde o velikost celého LED světla, jehož šířka je 100mm a hloubka pouhých 45mm, a to při zachování nejvyšší kvality.

Naše mateřská společnost Gornex s.r.o. spolupracovala s výrobcem LED světel MABECOM od roku 2015, za tuto dobu jsme dodali a úspěšně provozujeme LED světla v několika obcích a městech v České republice, a to jak na silnicích I., II., a III. třídy. Vzhledem k naší důvěře ve výrobou MABECOM LED světel, jsme se rozhodli tuto obchodní značku v roce 2023 koupit od jejího zakladatele p. Mariana Beštera, včetně kompletního postupu výroby, výrobních strojů a zařízení a kompletního Know How a založili jsme společnost MABECOM s.r.o. jako dceřinou společnost.

Ve společnosti MABECOM s.r.o. budeme nadále vyrábět LED světla do vozovky pod známou značkou MABECOM a dále plánujeme rozšířit výrobu o další bezpečnostní prvky v dopravě.

TOP