LED LIGHTING - ZVÝRAZŇUJÍCÍ KNOFLÍKY

Výstražné LED osvětlení do vozovky, navádění pro čerpací stanice, výstraha s detekcí na přechody pro chodce a různou výstrahu pro upozornění na danou situaci v dopravě, ve výrobním areálu i na soukromých letištích.

1. Epoxidová pryskyřice

LED diody jsou zalévány křišťálově čirým epoxidem vyrobeným pro tento účel, který je stabilisovaný proti působení UV paprsků a poskytuje excelentní mechanické a optické vlastnosti.

2. Nerezové šrouby

víko svítidla je k základně připevněno dvěma šrouby, výměna svítidla při poškození je velmi jednoduchá a velmi rychlá.

3. Přesný nerezový odlitek

je vyroben metodou přesného lití. Celý proces výroby odlitků je monitorován a nezávisle kontrolován, je prováděna kontrola rozměrová jak u voskových modelů, tak finálního odlitku.

4. Oboustranné svítidlo

svítidlo je oboustranné a je možno jej vyrobit ve dvoubarevném provedení ve volitelných barvách. Obvykle bílá, oranžová, žlutá...

BEZPEČNÉ SEMAFORY

Úprava přechodů pro chodce, spočívá v instalaci LED svítidel na okraji chodníku

BEZPEČNÉ PŘEJEZDY

Každý rok na 200 nehod, které se uskuteční na železničních přejezdech. Předcházejme jim.

PROTISKLUZNÝ PŘECHOD MBC-ANTISLIP

Bezpečnost na přechodu pro chodce je důležitá nejen ve vztahu automobil - chodec. Nejen ve smyslu nebezpečí střetu vozidla s chodcem, ale i z hlediska nebezpečí uklouznutí. Doposud byly přechody pro chodce zejména za vlhka značně kluzké. Přechody jsou pak nebezpečnými zejména pro starší občany, ale i pro neopatrné děti. Bezpečnost na přechodu pro chodce je důležitá nejen ve vztahu automobil - chodec. Nejen ve smyslu nebezpečí střetu vozidla s chodcem, ale i z hlediska nebezpečí uklouznutí. Doposud byly přechody pro chodce zejména za vlhka značně kluzké. Přechody jsou pak nebezpečnými zejména pro starší občany, ale i pro neopatrné děti.

ELEKTRONICKÉ ZABEZPEČOVACÍ SYSTÉMY

Nejčastěji se ale používá pro poplašné systémy - ALARMY. Elektronický proto, že se při jeho výrobě používá nepřeberné množství elektroniky, díky které dnešní systémy nabízejí velké množství funkcí.

BEZDRÁTOVÁ OCHRANA

KAMEROVÉ SYSTÉMY

STANDARDNÍ OCHRANA

VÝSUVNÉ SLOUPKY

Výsuvné sloupy (pollery a patníky) - automatické výsuvné sloupy s integrovaným LED osvětlením včetně certifikovaných sloupů pro běžný i velmi intenzivní provoz a také manuálně ovládané a pevné sloupy.

TOP